• Uğur Karaca
  • 25 Mart 2021
  • Genel

Saha Betonu

ANKARA SAHA BETONU: Asıl ismi, Endüstriyel Zemin betonu olan bu işe,halk tabiri ile “Saha Betonu ” denmektedir. Çevre Düzenleme işleri içerisinde yer alan bu çalışma, bir çok farklı yerlerde kullanımı mümkündür. Saha Betonu kalıcı ve tek seferde yapılan bir iştir. Uygulama esnasında ve hazırlık esnasında, oldukça dikkatli ve titiz davranılmalıdır. Uygulama sırasında yapılan hata veya beğenilmeyen bir durum söz konusu olursa,tekrar tamiri ve geri dönüşüm imkanı olmayan bir iştir. Kullanılan malzeme,beton ve demir gibi pahalı yapı unsurları olduğundan dolayı, yanlış ve hatalı yapılan saha betonlarının  zararı oldukça fazla olur. Bu nedenledir ki,  Saha Betonu yapan ekibin deneyim ve tecrübesi çok önemlidir.

ANKARA SAHA BETONU:Tüm mimari yapıların, iç ve dış zeminlerinde kullanılabilir. Sert ve kuru kalması amaçlanan yerler için yapılır. Saha Betonu ve Helikopterli Beton, Fabrika içi ve dışında bulunan zeminlerde. Apartman ve silerde,açık ve kapalı otoparklarda. Petrol istasyonları ve benzeri iş yerlerinin iç, dış zeminlerinde kullanımı yaygındır. Oto yıkama ve  hayvan kesimi yapılan,üzerinde suyun durmaması gereken yerlerde yapımı mümkündür.

ANKARA SAHA BETONU: tek seferde hatasız yapılması gerekli bir iştir. Ankara  Saha Betonu firmamız,25 yılı aşkın süredir yaptığımız bu işte, yeterli deneyim ve tecrübesi olan bir firmayız. Talepleriniz doğrultusunda gerek yüklenici firma olarak malzemeli(anahtar teslim şeklinde. Gerekse sadece işçilik olarak hizmet vermekteyiz. Sahip olduğumuz deneyimi , yüzlerde referanstan teyit edebilirsiniz. Bizlere kolayca ulaşıp yerinde keşif ve anında fiyat teklifi isteye bilirsiniz.

1 comments on “Ankara Saha Betonu

  1. Saha Betonunda Profosyenel hizmetler sunan Erdemir çevre düzenleme ve Krc Peyzaj Daima kaliteli malzeme ve Teknik destek ile uzun ömürlü Beton Uygulamaları Yaparak Ankarada Tercih Edilen Firma haline gelmiştir
    Selahattin Erdemir.
    Uğur karaca.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now

X
Gönder
Yardım!
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?