• Uğur Karaca
  • 18 Mart 2021
  • Genel

Ankara da Otomatik Bahçe Sulama Sistemleri ve Çim Ekimi yapan peyzaj firmasıyız. Sevgili okurlar 20 yılı aşkın bir süren tecrübe ve denetimlerimiz ile,2021 yılında da ,peyzaj çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bahçe Düzenleme Ankara ve peyzaj sektöründe,sizlerin zevk ve begenisine göre hazırladığımız tüm tasarımlar, alanında uzman,peyzaj mimarları ve bahçevanlar ile yapmaktayız. Verimli ve zahmetsiz bahce sulama işleri için en ideal ve en son teknolojik ürünler ile ,Bahçe Sulama Sistemleri kuruyoruz. Gün geçtikçe önemi daha fazla artan ve önemli ölçüde su tasarrufu sağlayan bu sistem,görsel olarakta hiç-bir olumsuz tarafı yoktur. Tam otomatik veya yarı otomatik,kurula bilen bu sistem,tamamen toprak altından yapılan bir sistemdir.

TAM OTOMATİK: Bahçe ve Çim sulama için tasarlanan;Otomatik sulama sistemleri,günlük yaşamımızda zaman ve su tasarrufu açısından büyük faydalar sağlamaktadır. Kurulumu sırasında konturol ünitesine verilen komutlar ile çalışır. Bu durum bahçe ve çim sahalarınıza sizleri  hiçbir şekilde müdahale etmenizi gerektirmeden,en verimli ve tasarruflu bir sekilde bahçenizin sulanmasını sağlar. Otomatik sulama sistemleri, sağlamış olduğu imkanlar ,bahçe sulama konusunda geniş kullanım imkanı ile ,çim haricindeki diğer bitkiler içinde kullanılır.  Halk tabirinde “bostan” diye nitelendirilen yerler için farklı,Ağaç ve benzeri bitkiler için farklı yöntemler ile sulama yapan çeşitleri vardır.

YARI OTOMATİK, MANUEL SİSTEM: Kurulumu açısından ,tam otomatik sistemde farki yoktur. Doğru ve verimli sulama acısından da aynı avantajları sunmaktadır. Tam otomatik sistemden tek farkı sulama yapılacağı zaman,el ile açılması gerekmektedir.

DAMLAMA SULAMA: Damlama sulama sistemleri,genelde bahçe içersinde bulunan çiçek ve diğer bitkilerin sulanmasında kullanılır. Bostan ve sebze ürünlerinin sulanmasında oldukça verimli ve kullanışlı bir sistemdir.16 veya 20 mm capindaki sulama borusu üzerinde yer alan,20cm,30cm veya 40cm aralıklarda damlama usulü sulama yapan yaygın bir sistemdir. Diğer bahçe sulama sistemleri gibi tam otomatik ve manuel çesirleri vardir. Salma suyun aksine,damlama usulü sulama yaptığı için,sebze bahçelerinde verim oranını oldukça çok yukseltir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now

X
Gönder
Yardım!
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?