• Uğur Karaca
  • 23 Şubat 2021
  • Genel

Ankara Saha Betonu,Helikopterli Saha Betonu,Ankara Zemin Betonları.

Saha betonu ve helikopterli beton işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz En uygun Fiyatlarımız ile Garanti Kapsamında işleriniz Teslim Etmekteyiz.

Helikopterli Beton

Helikopterli beton uygulanacak alanda önce kot alınır ve buna gere tesviye yapılır.mühendislik çalışmasında verilen ölçüler doğrultusunda yer düzeltilir.toprakla betonun temasını önlemek için 0.75 çakıl taşı serilir.Kulanım esaslarına göre C25 yada C30 türü hazır beton alana serilir ve düzgün bir şekilde mastarlanır.
beton dökme işlemi gerçekleştikten sonra bir müddet dinlenmeye bırakılan beton yeterli kıvama gelene kadar bekler.yeterli kıvama gelmiş olan beton üstüne her m2 ye 200g düşecek şekilde yüzey sertleştirici adı verilen yapı kimyasalı serpilir ve helikopter uygulaması başlar.yüzey sertleştirici denilen unsur la betona değişik renklerde verile bilir.

Değerli ziyaretçilerimiz 20 yılı aşkın yaptığımız helikopterli beton ve saha betonu çalışmalarının vermiş olduğu tecrübe ile Ankara da sizlerin hizmetindeyiz.Fabrika dışı betonları,Fabrika içi betonları,Otopark ve petrol istasyonları ve gerek görülen her yere perdahlı beton,Saha betonu,çizgili beton,Endüstriyel zemin betonları ve diğer beton işleri için tekliflerinizi bekliyoruz.

Ankara Saha Betonu

Yapılarda tercih edildiği kadar kullanış gereklerine göre dar ve küçük ölçekli yapılarda da tercih edilebilen zemin kaplama ve beton sıkıştırma uygulamasıdır.Helikopter makinesi diye adlandırılan Betonun üzerinde gezdikçe sıkışmasını ve şekil almasını sağlayan bir yapı türüdür. Helikopterli saha betonu uygulaması genelde iki şekilde uygulanır.Fırçalı beton ve parlak perdahlı beton diye adlandırılır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now

X
Gönder
Yardım!
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?