Ankara çim ekimi

Bahçeniz ve özel alanlarıniza Çim Ekimi yapilacak alanin toprağın nasıl olması hakkında Ankara çim ekimi makalelerimiz de anlattık ve yeni bi yazımızla Artık Ankara çim ekimi konusunda daha profosyonel olacaksınız.

Ankarda Çim Ekimi uygulaması yaparken mevsim sartlarını göz önün de, bulundurarak tohum secimi ve cim ekimi yapmalıyız. Nisan, Mayıs yada Eylül, Ekim aylarında yapıldıgı zaman daha kaliteli bir çim elde etmiş oluruz.Bu aylarda yapacağınız çim ekiminde mutlaka mevsim sartlarina uygun tohum ile daha cok güçlendirmiş oluruz çimin cikma evresini Yaz dönemlerinde çim ekim işlemini yaparken sıcaklık ve nem oranını göz önünde buldurmak ve ona göre önlem alarak çim ekimi uygulaması yapmak gerekir. Bunun için en önemli sorunlardan biri sulama sistemidir. Çim ekimi uygulamalarında mutlaka Otomatik Sulama Sistemi olması gerekmetedir. yaz mevsimlerimde toprağın ne kadar suya ihtiyaç olduğunu Otomatik sulama sistemi sayesinde hesaplayarak vereceginiz sulama dakkaları ile çim ekili bahçe ve özel alanlariniz suya duyulan ihtiyacı karşılamış olursunuz.

Bahçe sulama sistemi

Ankara’da 15 yıldır çim ekimi ve Otomatik sulama sistemlerinden hizmet veren Karaca peyzaj sizlere sulama sistemin in, bahçelerde ne kadar çok önemi olduğunu daima yazılarımız da anlatmaya çalıştık, bahçe sulama sistemleri tamamen teknoloji ile birleşerek daha konforlu bir sulama alanlari oluşturmak tadır. Sulama sistemin önemi şu şekilde ifade ede biliriz.

• Eğimli alanlarda yüksek randıman sağlar.
• Her bitki için istenilen miktar su ve sulama süresi karşılanır.
• Dengeli bir su dağılımı ile sulama randımanı arttırılır.
• Daha geniş alanlar sulanabilir.
• Bitki stresi en düşük düzeye indirilir.
• Bakım işleri çok az bir iş gücü ile karşılanabilmektedir.

Ankara çim ekimi uygulamalarında genelikle müşterilerimize otomatik sulama sisteminin önermekteyiz bunun sebebi ise çim ekiminde ve çimin çıkma evresinde sulama çok önemlidir yeterince ve gerektiği kadar yapılan sulamalar tamamen daha sağlıklı ve daha kaliteli bir çimin çıkma evresini oluşturur.

Çim ekimi konusunda daha fazla bilgi alabilmek için bizleri araya bilir yada Ankara çim ekimi makalelerimizden faydalana bilirsiniz. En uygun fiyatlarimiz la, hem sulama sistemi ve Çim ekimi konusunda 24 saat ücretsiz iletişim bilgilerimiz le bizlere ulaşa bilir ücretsiz keşif isteye bilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now

X
Gönder
Yardım!
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?