Ankara Otomatik Sulama Sistemleri

Ankara Otomatik Sulama Günümüz de çevre düzenleme işlerinde en çok tercih edilen sulama sistemi otomatik sulama sistemleridir. Bu makale ile malzeme temini, işçilik, sulama alanları ve bir çok sulama tekniklerini kapsayan Otomatik Sulama Sistemleri konusunda bilgi vermeyi amaçlanmaktadır.

Otomatik sulama sistemleri ile
tarımsal sulama, bahçe sulama ve peyzaj alanlarının sulanmasında hem maddi hemde manevi anlamda tassarruf sağlanmaktadır. Doğal kaynaklarımızın kullanılması günümüz dünyasında önem arzetmektedir. Bu kapsamda bahçe peyzaj alanlarının doğru ve etkin şekilde sulanması doğaya fayda sağlarken maddi anlamda da tasarrufu öncelik olarak ilke edinmiştir.
Tamamen yerli sistemlerin yanında ithal marka sulama sistemlerininde tercih edilebileceği büyük bir pazar olan otomatik sulama sistemleri günümüzde rahatlığı ve konforu amaçlamaktadır.
Örneğin 100 dönümlük arazi için kurulmuş sistemlerde hem android kullanımı hemde kontrol odaları sayesinde kimseye ihtiyaç duyulmadan belirlenen zaman içerisinde kendi açılıp kapanmasi teknoloji ile daha konforlu hale gelmiştir.

Bahçe Sulama Sistemi

Sulama başlıkları tamamen toprak altında olduklarından estetik bir gönüme sahiptir. Sulamaya ilişkin kullanılan malzeme tamamen toprak altında olduğundan mevsimsel etkilere maruz kalmayarak kış mevsiminde donma yaz mevsiminde çürüme sorununu ortadan kaldırarak uzun ömürlü bir sistem sizin işinizi kolaylaştıracak.

Ankara Otomatik Sulama sistemlerinde 15 yılı aşkın hizmet veren Karaca Peyzaj bahçe sulama sistemlerini artık telefonlarınıza taşıyor. Cep telefonu ile tatilde, yolculuk yaparken, veya bahçeniz aklınıza düştüğü zaman sulama sistemlerini acip kapatabileceğiniz bir sistemi deneyimli personellerimizle kurarak daha güvenli bir hizmet sunmaktayız.

Bu sistemde bütün sulama aparatları tamamen toprak altındadır. Basınç yardımı ile sulanan peyzaj alanlarınızda “su başlıkları” toprak altından çıkarak belirlediğiniz dakika içerisinde kör nokta kalmayacak şekilde sulama yaparak geri toprak altına girmektedir.

Tamamen ekonomik ve tasarruflu olan otomatik sulama sistemleri bir çok peyzaj projelerinde gelişen teknoloji ile günden güne yenilenerek daha rahat sulama alanlari oluşturmaktadır. Çim ekimi yapılan alanlarda Otomatik Sulama sistemlerinin önemi daha çok fark edilmektedir.

Otomatik Sulama Fiyatları

Tamamen Ankara geneli ücretsiz keşif imkanı sağlamaktayız. Otomatik sulama ve çim ekimi fiyat teklifleri işin yapılacağı alanda inceleme neticesinde malzeme ve işçilik ile fiyatlandırma yapılmaktadır Ödeme kolaylıkları ile sizlere 1 yıl ile 3 yıl arası garanti kapsamında teslim etmekteyiz.

Ankara Otomatik Sulama ve Ankara çim ekimi işleriniz de 24 saat bizleri arayabilir fiyat alabilirsiniz. En uygun fiyatlar ve kaliteli malzeme ile siz değerli müşterilerimize daima kaliteli hizmeti sunmaktayız.

2 comments on “Ankara otomatik sulama

  1. bahçemizdeki sulama sisteminde bi sorun var galiba sulama yapmadığı halde bazen hidrofor 2 veya 3 dakika devreye giriyor watsap adresinize iletişim bilgilerimi attım dönüş yaparsanız sevinirim.

    1. Merhaba Ali Bey Büyük Bir ihtimal Sulama Hattınızda su kacagı vardır hafta içi mutlaka keşif için sizleri rahatsız edeceğiz.
      KRC Peyzaj Ankara Çim Ekimi Ve Ankara Otomatik Sulama Sistemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now

X
Gönder
Yardım!
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?