Ankara Otomatik Sulama

Günümüzde teknolojinin gelişimi ile sulama sistemleri  günden güne değişmek te ve insan gücünün yerine elektrikli zaman ayarlı vanalar devreye girmektedir. Sulama sistemleri bir çok alanda tercih edilme sebebi ise bu teknolojilerin vermiş olduğu rahatlık ve ekonomik kullanımıdır. Yoğunlukla villa bahçeleri,Site içerisinde kullanım alanlari , park ve Çim Ekimi yapilan bütün alanlarda çok önemlidir.

Damlama Sulama Sistemi

Toprak altı ve toprak üstü olarak kullanıla bile damlama sistemleri 200 mt ile 2000 mt lik bir alanda rahatlıkla bahçenizdeki musluk suyu pilastik depo ile ulasamadiginiz sulamaya ihtiyaç duyulan bütün alanlari sulamasında çok faydası olduğu kesindir. Damalama sulama sistemleri hobi bahçeleri ve site önlerinde bitki sulamanızda daima tercih edilme sebebi olmuştur.

Otomatik Sulama Fiyatları

Bütün peyzaj ve çevre düzenleme işlerinde tercih edilen Otomatik Sulama sistemeleri hem üretim hemde montaj ekiplerimiz sayesinde daha uygun fiyatlarla sizlere hizmet Sunmaktayiz. Kaliteli malzeme ve profosyenel işçilik’le garanti kapsamında yapmış olduğumuz otomatik sulama sistemleri tamamen işçilik fiyatlandırma üzerinden hesaplanarak yapılmaktadır.

Ankara çim ekimi ve Otomatik Sulama sistemleri hakkında 24 saat bizleri arayarak destek alabilirsiniz.en uygun fiyatlarımızla daima sizlerin yanındayız.Ankaranin tüm ilçelerinde ücretsiz Keşif imkanları ile yerinde fiyatlandırma yapılarak sizlere Bahçe sulama sistemi ve Ankara çim ekimi konusunda daha detaylı bilgileri Sunmaktayiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now

X
Gönder
Yardım!
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?