Ankara Otomatik Sulama

otomatik sulama sistemi Günümüzde teknolojinin gelişimi ile sulama sistemleri  bir cok peyzaj projelerinde tercih edilme sebebi sulama sistemlerin teknoloji ile birleşmesiyle başlamıştır. günden güne değişmek te ve insan gücünün yerine elektrikli zaman ayarlı vanalar devreye girmektedir. Sulama sistemleri bir çok alanda tercih edilme sebebi ise bu teknolojilerin vermiş olduğu rahatlık ve ekonomik kullanımıdır. Yoğunlukla villa bahçeleri,Site içerisinde kullanım alanlari , park ve Çim Ekimi yapilan bütün alanlarda çok önemlidir. Otomatik olarak sulama alanlarınız artık güven için siz olmasanız bile devreye girerek sulama yapar özelikle çim ve bitki sulamalarinda çok etkili olan bu sistem müşterilerimizin gözü arkada kalmada tatillerine şehir dışı seyhat lerine gide bilir. Ankara geneli ücretsiz keşif imkanı sunan KRC Peyzaj yerinse fiyatlandırma yaparak sizlere daha iyi sunumla kullanılan malzemenin kalitesini ve garantisini anlatarak sulama sistemlerinde kafanızdaki bütün sorunları kaldırmaktadır. En uygun fiyatlarimiz için 24 saat bizleri araya bilir teknik destek alabilirsiniz.

Damlama Sulama Sistemi

Toprak altı ve toprak üstü olarak kullanıla bile damlama sistemleri 200 mt ile 2000 mt lik bir alanda rahatlıkla bahçenizdeki musluk suyu pilastik depo ile ulasamadiginiz sulamaya ihtiyaç duyulan bütün alanlari sulamasında çok faydası olduğu kesindir. Damalama sulama sistemleri hobi bahçeleri ve site önlerinde bitki sulamanızda daima tercih edilme sebebi olmuştur.

Otomatik Sulama Fiyatları

Bütün peyzaj ve çevre düzenleme işlerinde tercih edilen Otomatik Sulama sistemeleri hem üretim hemde montaj ekiplerimiz sayesinde daha uygun fiyatlarla sizlere hizmet Sunmaktayiz. Kaliteli malzeme ve profosyenel işçilik’le garanti kapsamında yapmış olduğumuz otomatik sulama sistemleri tamamen işçilik fiyatlandırma üzerinden hesaplanarak yapılmaktadır.

Ankara çim ekimi ve Otomatik Sulama sistemleri hakkında 24 saat bizleri arayarak destek alabilirsiniz.en uygun fiyatlarımızla daima sizlerin yanındayız.Ankaranin tüm ilçelerinde ücretsiz Keşif imkanları ile yerinde fiyatlandırma yapılarak sizlere Bahçe sulama sistemi ve Ankara çim ekimi konusunda daha detaylı bilgileri Sunmaktayiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now

X
Gönder
Yardım!
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?