Çayyolu çim ekimi

Çayyolu çim ekimi Ankara da, gelişmek te olan Çay yolu peyzaj konusunda daima hizmetin en kalitesini Sunmaktadır.
Çim Ekimi ve Otomatik Sulama sistemleri ile Çayyolun da çim ekimi hizmetlerimiz garanti kapsamında yapılmaktadır. Çim ekimi yaptırırken mutlaka uzum ömürlü bir bahçelere sahip olmak istersiniz Ekim yapıldıktan sonra 1 sene bile sürmeden bahçeniz yabani ot ve buna benzer çimden başka her şey oluşa bilir Çim ekimi yaptırmadan önce mutlaka Toprağınızın ne kadar verimli olup olmadığını ilaçlanması gerektiğini toprak takviyesi ve sulama sistemi Hakkında sizleri bilgilendirip  3 yıl garanti kapsamında Çim Ekimi işlerinizi teslim etmekteyiz. Ankara çim ekimi  Konusunda KRC Peyzaj ücretsiz keşif imkanı ile yerinde sizlere yapılacak uygulamayı anlatarak sizleri bilgilendirmektedir.

Çay yolu çim ekimi

Çayyolu Çim Ekimi uygulamalarından daima ekim yapılmadan önce çim ekilecek alan mutlaka çimin çıkış evresine göre hazırlanmalıdır. Toprak beklenerek havalandırma yapılmalıdır,Toprak üstündeki yabancı maddeler temizlenerek alanda yabani ot ve buna benzer çime zarar verecek bütün otlar ilaçlama yapılarak kurutulmalıdır.

Çim Ekimi yapılırken tohumun toprağa Tamam en eşit bir şekilde atılarak daha sık bir çimin çıkmasına yardımcı oluruz.

Çay yolu çim ekimi yaparken en önemli konu tohum seçimidir. Hava şartlarına uygun tohum kullanılarak daha verimli be uzun ömürlü çim elde etmiş oluruz.

Ankara çim ekimi

Ankara çim ekimi uygulamasında bizleri arayarak ücresiz keşif imkanı isteye bilirsiniz. yerinde toprak analizi tohum seçimi ve gübre kullanımı ile daima sizlerin yanınizdayiz.
Karaca Peyzaj olarak Ankara ve tüm ilçelerinde ücretsiz Keşif imkanlarımız ile Bitki seçimi, Çim ekimi, Otomatik sulama sistemleri hakkında bilgi alabilir yerinde fiyat çalışmak yaptıra bilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now

X
Gönder
Yardım!
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?