Bahçe Bakımı

Kış mevsimi gelmesi sebebiyle Bahçeleriniz ve özel alanlarınızda Ekilmiş olan Çim ve dikili olan Bitkileriniz için kış sezonunda bakımını üstlenen Karaca Peyzaj sizleri daha kaliteli ve daha güzel bir bahçelere kavuşmuş olarak teslim etmektedir.

Bahçe bakım hizmetleri

Karaca peyzaj Çevre düzenleme konusunda tamamen profosyenel ekiplerimizle 2021 yılına girerken daha düzenli ve daha estetik bahçelere kavuşturacak hizmetlerimiz Ankara çim ekimi uygulaması yaptığımız bütün bahçelerin senelik kış bakımını ücretsiz bir şekilde üstlenmekteyiz. Ayrıca kendi bahçeleriniz için çok uygun fiyatlarla da bizlerle yazlı kışlı bakım anlaşması yapa bilirsiniz. Yabani ot ilaçlaması, Çim gübrelemesi, Ağaç bakımı, Sulama Sistemi boşaltılması ve bir çok alanda da hizmet veren Karaca peyzaj daima hizmetin kalitelisini sunmaktadır.

 Bahçe bakım fiyatları 

Ankara Otomatik Sulama ve Ankara çim ekimi  konusunda yapmış olduğumuz bütün işlerin bakımı ilk sene bakımı firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bizi tercih eden müşterilerimse daima en uygun fiyatlarımızla garanti kapsamında bakımlarının üstlenmekteyiz senelik 1500 tl ile 3000 tl arasında hem Otomatik sulama ve Çim bakımı yapan firmamızı daima araya bilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now

X
Gönder
Yardım!
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?