Ankara Otomatik Sulama Sistemleri

Ankara’da Sulama sistemleri,bir cok alanda teknoloji ile birleşerek hayatimiza verdiği kolaylıkları anlatmayla bitiremeyiz. Ama günümüz de,kullanmış olduğumuz otomatik sulama , sistemlerini sizlere anlatarak bu teknolojilerden faydalanma imkanı Sunmaktayiz.

Ankara Otomatik Sulama

Karaca peyzaj olarak bir çok sulama sistemleri,kullanarak sulanması gereken çim,bitki ve yazlık kışlık mevsimlik bitkilerinizin sulama sistemlerini, teknoloji ile birleştirerek sizleri daha kolay ve konforlu sulama alanlarına kavusturmaktayız.

Bahçe Sulama

Çim Ekimi yapilan bahçeler,park ve özel alanlarınızda sulama sistemi,mutlaka Otomatik sulama sistemi,kurulması gerekmetedir. Sulama sistemlerinde toprak altın da, Otomatik vanalar,sayesinde kendi açılıp kapanır bir sistemle el değmeden bütün alan eşit bir şekilde sulama yapılmaktadır.

Sulama sistemlerin Fiyatları

Karaca peyzaj olarak 15 yıldır hizmet veren peyzaj firmamız Ankara ve tüm ilçelerin de, Çim Ekimi,Otomatik Sulama,Damlama Sulama,Bitki satışı ve dikimi alanında profosyenel ekiplerimizle daima kaliteli malzeme ile uygun fiyat çalışmalarımız ‘la sizlere hizmet Sunmaktayiz.

Sulama sistemleri ve Çim Ekimi işlerinde 24 saat bizleri araya bilir en uygun fiyatlarımızı öğrene bilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now

X
Gönder
Yardım!
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?