Ankara Otomatik Sulama

Ankara Otomatik Sulama  Bahçe Sulama Sistemleri ve Çim Sulama Sistemleri giderek yaygınlaşan bir sistemdir. Sunmuş olduğu avantajlar nedeni ile peyzaj alanlarının vaz geçilmez bir faktörü haline gelmiştir, Sadece çim alanları için değil diğer peyzaj ürünleri ve bitkiler içinde kullanılan bir sistemdir.
OTOMATİK SULAMA FAYDALARI: Yukarıda da belirttiğimiz gibi Otomatik Bahçe Sulama Sistemleri faydaları bir çok yönden ele alına bilir. Bunların en belirgin ve öne çıkan faydalarını sizler ile paylaşacak olursak. Söyle sıralaya biliriz, Günümüzde hızla azalan su ,doğru ve düzenli kullanılmadığı  zaman tehlike arz etmekte .Otomatik Sulama Sistemleri tamda bu noktada önemini daha da artırmakta, Her geçen gün biraz daha kuraklık gösteren ülkemiz büyük bir kuraklık ile karşı karşıya kalmakta, Yanlış ve gelişi güzel yapılan tarımsal sulama ve Bahçe Sulama ile sorun daha da büyümekte Elbette bu durum ödediğimiz su faturalarına doğrudan yansıdığı gibi Gelecek nesillerede kurak bir dünya bırakma riski ile bizleri tehtid etmekte. Site içerisinde, villa bahçelerinde veya herhangi bir peyzaj alanında kurulmuş olan ,Otomatik Bahçe Sulama Sistemleri %60 varan su tasarrufu sunmakta.

Bahçe sulama sistemi

Sahip olduğunuz bahçe ve Çim sahalarında sürekli sulama ve bakim yapma gereği duyulmakta özellikle Çim Bakımı ve Sulanması bu konuda daha da bir meziyet gerektirmekte Saglikli ve güzel bir Çim alanına sahip olmak istiyosanız sürekli sulama yapmalı ve gerekli özeni göstermek zorundasınız. Buda büyük bir zaman ve hassasiyet isteyen bir durumdur, Tamda bu noktada, Otomatik Bahçe Sulama Sistemleri, sizlerin en önemli yardımcınız olacaktır. Tam otomatik olarak kurulan bu sistem Kontrol ünitesine verilen komut ile bir yıl boyunca hiçbir müdahale gerektirmeden bahçenizi sulayacaktır. Vereceğiniz komut ile, Gün-de kaç defa sulama yapılmasını belirlemek mümkündür. Ayrıca ne kadar süre sulama yapılması da yine, verilen komut ile sağlanmaktadır.
VERİMLİ VE DOĞRU SULAMA: Bahçenizi veya peyzaj bitkilerini gelişi güzel sulamak yanlış bir tavır olarak kabul edilir, El ile sulama yapılan bir Çim Bahçesi düşünün. Hem gereğinden fazla su harcarsınız, hem de yapmış olduğunuz sulama bitkilerinize yeterince fayda sağlamaz Özellikle çim bitkisi fazla ve düzensiz sulandığı zaman, kökünde çürüme ve mantar hastalıkları meydana getirir. Tam kıvamında ve yeteli ölçüde sulama yapmak için,Otomatik Bahçe Sulama Sistemleri en uygun sulamayı yapmaktadır. Sistem ,toprak altından çekildiği için,hiç-bir görüntü kirliliği yapmaktadır.Sulama saati geldiğinde toprak altından çıkan fiskiyeler sulamayı yapar. Sulama süresi bitince tekrar spreyler yer altına iner.

Otomatik Sulama Fiyatları

Ankara merkezli olan peyzaj firmamız, Ankara nın tüm merkez ilçelerinde hizmet vermekte. Gölbaşı ,Çayyolu, Çankaya, Ümitköy, Keçiören, Etimesgut, ve diğer semtler hizmet faaliyetlerimiz vardır. Yurdumuzun bir çok farklı şehirlerinde yaptığımız çalışmalara ilave olarak peyzajÇim Ekimi ve Otomatik Bahçe Sulama Sistemleri yapmaya devam ediyoruz. Karaca Peyzaj, Ücretsiz keşif ve Bahçe analizleri için lütfen arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now

X
Gönder
Yardım!
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?