Ankara çim ekimi

Ankara Çim Ekimi Uygulaması yaparken bir çok alanda dikkat etmemiz gereken çalışma adımları vardır. çim ekimi, zamanın da ve gereken adımlar yapılmadığı zaman geriye çok hasarlı bir bahçeler bırakır. Çim ekerken dikkat etmemiz gereken konuları sırayla yazmaya başlayalım bu uygulama yaptığımız taktirde sorunsuz bir şekilde güzel bir bahçelere kavuşmuş oluruz. Çim ekimi uygulaması yapmadan önce bizlerden Ankara geneli ücretsiz keşif imkanı isteye bilirsiniz.

Tohum seçimi Bulunduğumuz ilin mevsim şartlarına uygun tohum seçimi yaparsak tohumun toprakta daha iyi ve kaliteli bir çimin çıkmasına yardımcı olur ve en önemlisi çim tohumu alırken üretim tarihine bakarak almamız daha sağlıklı olur çim ekilecek alan gölge gören alan ise mutlaka tohum seçiminde gölge çim tohumu kullanmalıyız.

Toprak Analizi Çim Ekimi uygulamasında bizleri en çok tedirgin eden çim ekilecek alanın toprak verimidir eğer toprakta yabani ot ve buna benzer ot mevcutsa mutlaka çapa yapılarak çim ekimi yapılmadan önce ilaçlanması gerekmektedir.

Gübre Serimi Toprağı Çapalayıp ilaçlama yapıldıktan sonra tesviye yapılarak toprak üzerindeki yabancı cisimler temizlenir tohum m2 60 gram ile 70 gram arası atıldıktan sonra son işlem gerçekleşir oda tohumun gübre ile kapatılması gübre seçimi de çok önemlidir. En az 1 yıl yanmış gübre seçimi yapmalıyız gübre serimi yaparken mutlaka elenmiş temiz gübre olmasına dikkat etmeliyiz.

Ankara geneli ücretsiz keşif imkanları ile bahçelerinize analiz yaparak en iyi çim ekimi uygulamasını yapmaktayız kaliteli malzeme ve profesyonel işçilik le daima sizlerin memnun kalacağız işlerinizi teslim etmekteyiz çim ekimi, otomatik sulama, bitki ve süs bitkileri ile uygun fiyatlarımızla garanti kapsamında işlerinizi teslim etmekteyiz.

Çim Ekimi ve Otomatik Sulama sistemleri için 24 saat bizleri araya bilir fiyat teklifi isteye bilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now

X
Gönder
Yardım!
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?