Ankara Bahçe Duvarı

Ankara Bahçe Duvarı Mimari yapıların çevre düzenleme işleri içerisinde Ankara bahçe duvarı önemli bir yer arz etmektedir. yapılan mimari yapıların kamu binaları, apartman binaları, toplu yaşam alanları, Siteler, ve benzeri mimari yapılarda arazinin belirlenmesi ve Avlu duvarının çizilmesi için bahçe duvarı yapılmaktadır. bahçe duvarı ait olunan arazinin belirlenmesi ve güvenliğin sağlanması için yapılan bir çevre duvarı işidir bazen yüksek güvenlikli bazen hafif güvenlikli bazen de dekoratif olarak yapılmaktadır bahçe duvarı yapımında birçok değişik Yapı türü ve yapı malzemesi kullanılmaktadır Bizler Ankara bahçe duvarı firması olarak tüm bahçe duvarı çeşitleri yapmaktayız çelik kalıp ile dökme beton halinde yaptığımız bahçe duvarları taş örme bahçe duvarları istinat duvarları ve buna benzer duvar çeşitleri firmamızda yapılmaktadır.

 

DESENLI BAHCE DUVARI

Desenli bahçe duvarı çelik kalıp kurularak içerisine Demir donatı yapıldıktan sonra C25 beton dökümü ile yapılan bir yapıdır. firmamızda desenli bahçe duvarı olarak taş duvar deseni tuğla deseni deniz dalgası desene ve bununla beraber isteğe bağlı özel desenler ile motifli indirilmiş diğer bahçe duvar çeşitleri desenli olarak firmamızda yapılmaktadır.

DUVAR YAPIMI

Bahçe duvarı yapımında izlenilecek yol Önce bahçe duvarı yapılacak yerin temelinin kazılmasıdır. temel kazıldıktan sonra bahçe duvarının yüksekliği ve genişliğine göre belirlenen Demir donatı işi yapılır duvarın yüksekliği 1 metreden fazla ise temel genişliği bu duruma göre genişlik ve yükseklik açısından büyüğüne gösterir bahçe duvarında esas olan Demir donatının sağlamlığı ve duvar hacminin kalınlığına taşıyabilir olmasıdır duvar yüksekliği yükseltinin durumuna göre demir teyzelerinin çokluğunu artırır çelik kalıp kurulduktan sonra hazır beton halinde gelmiş olan beton içerisinde boşluk kalmayacak şekilde kalıp içerisine dökülür beton içerisinde herhangi bir hava kabarcığı oluşmaması için Beton sıkıştırılır betonun içerisinde kalmış olan hava kabarcıkları alınmış olur Bu durum bize sağlam bir duvar elde etmemizi sağlar firmamız Karaca İnşaat her türlü bahçe duvarı Ankara bahçe duvarı desenli bahçe duvarı bahçe duvarı fiyatları ve diğer etiket kelimelerde sizlere hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now

X
Gönder
Yardım!
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?