Kilit Taş Ustası

Ankara Kilit Taş Ustası uygulaması günümüz de bir çok çevre düzenleme projelerinde kullanılmaktadır. Bunun neden ise hem maliyet bakımından daha uygun olması hem de bir çok renk desen den oluşan kilit taşı peyzaj projelerinde daha esnek durmasıdır. Ankara Kilit Taş Ustası için bizlerden 24 saat destek alabilirsiniz.

Kilit Taş uygulaması yapımı basit ve geri dönüşümü kolay olan bir işçiliktir bir çok boy etap şekil ve renkten oluşmaktadır. Otopark, Yollar, parklar, ve site önlerinde çok tercih edilme sebebidir dayanıklı ve uzun ömürlü olan kilit taş uygulaması yapımı kilit taş ustası bu konuda çok önemlidir.

Kilit Taş uygulaması

Kilit Taş yapılacak alanın önceden kilit taş dizimin hazır bir hale gelmesi önemlidir bu hazırlık bina site bahçe park gibi alanlarda mutlaka su gideri ve kod ayarları çok önemlidir eğer kilit taş uygulanacak alan çok kullanılan bir alan sa 10 cm kilit taşları önerilmektedir ağır vasıta ya dayanıklı 10 cm kilit taşları 50 ton basınca dayanıklı halde üretilmektedir .

Tek tek elle dizimi gerçekleştirilen kilit taş uygulamasında 1 cm hata kilit taş uygulamasında sona doğru yaklaşıldığında geri dönüşümü çok zahmetli olacak hatalar meydana çıkartmaktadır onun için baştan ipe alınarak kodu oluşturulmuş bir alanın taş tozu serilerek dizime başlanır bu uygulama gırı beyaz kırmızı sarı üçgen pal peteği 3 d şeklinde bir çok desen ve kalıplar içinde dizimi gerçekleşir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ankara Kilit Taş olarak sizlere ödeme kolaylığı sağlayan tek firmayız Ankara geneli ücretsiz keşif imkanları ile uygulama yapacağınız alanlar yerinde keşif ve malzeme fiyatlandırılması yapılmaktadır TSE belgeli kilit taşları 5 yılla 10 yıl arası işçilik garantisi verilmektedir.

Kilit Taş Ustası ve Kilit Taş Fiyatları için bizleri 24 saat araya bilir teknik destek alabilirsiniz hem malzeme temini hem de işçilik konusunda her zaman destek veren Karaca peyzaj kalitenin daima yanında olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now

X
Gönder
Yardım!
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?