Otomatik Sulama Sistemleri

Ankara Otomatik Sulama alanlarınızın günlük sulama ihtiyacını artık daha kolay ve daha profosyonel bir şekilde sulama  yaptira bilirsiniz bahçe park ve buna benzer yeşil alanlarınız siz yerinizde olmasanız bile saat geldiği zaman kendi sulama  yapan sistemler sayesinde Ankara otomatik sulama sistemleri devreye girerek sulama yapar.Ankaranin bir çok ilçelerinden faliyet gösteren Sulama firmamız sizlerin daha kolay ve pratik bir şekilde sulama alanlarınızın siz olmasanız bile kendi kendine açılır kapanır bir şekilde sulama yapan sistemleri kurmaktayiz  ürünlerimiz garanti  kapsamında olmak la beraber senelik teknik takıp ile bakimlarini  yapmaktayız

Otomatik Sulama sistemler  ve damlama sulama sistemleri için 24 saat bizleri araya bilir teknik destek ala bilirsiniz ücretsiz keşif imkanları  ve ödeme kolaylı sunan firmamız daima sizlerin yanında dır.

2 comments on “Ankara Otomatik Sulama

  1. Otomatik sulama sistemimiz kurulu ama cihazda bir sorun galiba saati gelince çalışmıyor cihaz bakımı yapiyormusunuz markası Rainbort diye sulama markası 8 istasyonlu.

    1. Merhaba Osman Bey 0546 915 02 66 iletişim Numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz sorununuz Devam etmekteyse Lütfen Arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now

X
Gönder
Yardım!
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?