Ankara Çim Ekimi

Ankara,da Çim Ekimi,ve çevre düzenleme konusunda daima tercih edilen bir firma olarak 15 yıla aşkın hizmet sunmaktayız. Karaca Peyzaj Bir çok dalda hizmet sunmaktadır. Çim ekimi,Otomatik Sulama, Damlama sulama,Kilit Taşı, Hobi Bahçe Duvarı ve Bitki Temini ile sizlere daha profesyonel ce, ve daha kaliteli hizmet sunmaktadır. Yapmış olduğumuz bütün işlerimiz garanti kapsamında teslim etmek bizim ilk hedefimiz. Çim Ekimi, konusun da Rulo Çim,Hydroseeding Ekim, ve Doğal ekim olmak üzere Bütün Çim Ekimi uygulamasında Profesyonel Ekiplerimiz ve  Kaliteli Malzeme ile sizlerin daha iyi bahçelere sahip olmanız için Çalışmaktayız.

Hydroseeding Çim Ekimi

Hydroseeding Sulu tohumlama ile yapılmaktadır. Hydroseeding Makinesi, içerisine su,tohum ve malc olmak üzere karışım atılarak elde edilen Çim Ekimi, uygulaması dır. Bu Uygulama Teknolojinin verdiği En üst Uygulamadır.

Hydroseeding çim ekimi

Düşük Maliyet

Geleneksel ekim yöntemlerine göre zamandan ve işçilikten büyük oranda tasarruf; kısa
sürede çıkış alma ve özellikle yağmur-rüzgar-hayvan nedenleriyle oluşan kayıpların en aza
indirildiği en ekonomik yöntemdir.

Ankara Otomatik Sulama

Zamanlayıcı Otomatik Sulama,sayesinde Sulama alanlarınız artık zamanınızdan çalmayacak. Otomatik Damala Sulama,ve Otomatik Bahçe Sulama sistemleri kurulumunu yapan Karaca Peyzaj Teknoloji ve Kalitenin daima yaninda yer almaktadır.

Ankara Hobi Bahçe Duvarı.

Ankara da , gelişmekte olan Hobi Bahçeleri, peyzaj çalışmalarında Daima Karaca Peyzaj tercih edilmektedir. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli malzeme ile profesyonel işler yapılmaktadir Hobi bahçeleri de, ilk göze gelen bahçe duvarı olmaktadır istediğiniz desenler ile istediğiniz renklerde Bahçenize Renk kata bilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now

X
Gönder
Yardım!
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?