Çim Ekimi Ve Bakımı.

Çim Ekimi profosyonlik isteyen bir uygulamadır. Bulunduğunuz ilin mevsim şartlarına uygun Çim Ekimi Zamanları vardır zamanın,da ve kaliteli  tohum  la, ekildiğin de, uzun ömürlü  bahçeniz, ve yaşam alanınız yemyeşil alanlara döner.
Tabiki birçok aşama vardır Çim ekilecek alandaki toprak çim için çok önemlidir eğer bahçe de yabani ot ve buna benzer ot çeşitleri varsa tamamen harfiyat toprağı olduğundan oluşmaktadır bahçemize toprak seçimi çok önemlidir.
Çim Ekimi  yaparken  Kullanacağımız gübre de,önemlidir gübre temiz ve 1 yıl yanmış gübre olarak kullanırsak daha sağlıklı bir çim,uygulaması yapmış oluruz.

Çim tohumu seçimi yaparken de mutlaka bulunduğunuz alanın mevsim şartlarına göre seçmeliyiz ve ekim yapılacak alanın gölge güneş görmeyen alanlarına gölge çim Kullanmamalıyız.
Ankara çim ekimi ve Otomatik sulama konusunda 15 yıldır profesyonel bir sekilde kaliteli malzeme ile Ankarada Hizmet vermekteyiz garanti kapsamında Çim Ekimi Ve Otomatik Sulama sistemleri uygulama ve Kurulumu yapmaktayız Ankara içi ücretsiz  keşif imkanı sunan Karaca Peyzaj daima müşteri memnuniyeti  ile uzun ömürlü iş teslim etmektedir. Villa,Park, hobi bahçesi ve yaşam alanlarınızı yemyeşil alanlara kavuşturmak için 24 saat bizleri araya bilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now

X
Gönder
Yardım!
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?