Çim Ekimi Ve Bahçe Bakımı

Bir çok kişi güzel bahçeler ve yemyeşil bir alanlara sahip olmak ister peyzaj firmalarından ve bu işleri yapan küçük çaplı taşeron firmalar dan destek ister ama istenildiği zaman kendiniz bahçelerinizi daha güzel daha şık bir hale getire bilirsiniz. Sizlere şimdi bahçelerinize Çim Ekimi,Otomatik Sulama Ve Bahçenize peyzaj tasarımı nasıl yapılır onu anlatmaya çalışacağız

Bahçe Düzenleme ve Çim Ekimi

Öncelikle şunu belirtmemiz lazım bir bahçeniz var orayı yaşanır bir hale sokmak istiyorsunuz aksamları Bahçenizde kafa dinlenmek yaz sabahları kahvaltı yapmak için. Bahçenizde öncelikle göze batan ve görselli bozan herşeyi ortadan kaldırarak ise başlaya bilirsiniz. Bahçe Duvarını özel kaynak ve buna benzer doğa taşlarıyla süsle ye, bilirsiniz. Küçük bir bahçeye sahipseniz oraya en güzel yakışan çim ekimi uygulaması ve otomatik sulama sistemi öncelikle çim ekimi yapmadan önce bahçenizi koda alarak düz bir alan elde ederiz neden düz bir alan? Derseniz küçük bahçelerde düz ve sert bir zemine ekilen çim daha sık be şık görülür tabiki çim ekimi yapmadan önce Bahçenizin m2 kare ölçümünü alarak oraya otomatik sulama sistemi kurdurmanız size daha fazla zaman ayırmaya ve Bahçenizin çimli alanların sulanmasında daha iyi olur.

Otomatik Sulama Sistemi

Otomatik Sulama sistemi kurarken eğer küçük çaplı bir bahçeye kurarsanız dışardan basınç lı şebeke suyundan faydalanarak su ihtiyacını karşılaya bilirsiniz eğer daha fazla bir alan ise Bahçenize 2 tonluk bir plastik depo ile sulama alanını ğüçlendire bilirsiniz.

Ankara ve tüm ilçelerin de ücretsiz keşif imkanı sunan Karaca Peyzaj siz Değerli müşterilerimize Profesyonel işçilik ve Kaliteli malzeme ile İş teslimi yapmaktadır ödeme kolaylı sunan firmamız garanti kapsamında iş teslim etmektedir. 24 saat bizleri araya bilir Çim Ekimi Otomatik Sulama ve Bahçe Bakımı Hakkında bilgi alabilir Fiyat çalışması cıkarta bilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now

X
Gönder
Yardım!
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?