Peyzaj Bakımı ve Çim Ekimi - Ankara Çim Ekimi, Otomatik Sulama, Kilit Taşı Ustası

Ankara çim ekimi

Çim Ekimi konusun da, ekim yapacak kişilerin dalında profosyonel olması gerekmektedir. Ankara Çim Ekimi firması olarak Ankara’nın bir çok ilçelerinden ücretsiz keşif imkanları sunarak daha kaliteli ve profosyonel bir şekilde hizmet almanızı sağlıyoruz.

Ve sizlere peyzaj bakımı ile ilgili makalemizi yayınlamak istiyoruz. Peyzaj Bakımı nelerdir ve hangi adımları takip ederek daha kaliteli ve profosyonel hizmet alabiliriz.

Çim

Çim Ekimi konusunda mutlaka teknik bilgileri bilmemiz gerekmektedir, mevsim şartlarına göre hareket ederek çim ekimi yapılmalıdır.

Toprak analizleri gübreleme tohum karışımı ve sararma ya karşı ilaçlama yapılması gerekmektedir. Düz bir alana çim ekimi yapıyor sak mutlaka sulama yapılırken göllenmeye karsi cok titizlikle sert ve düz alan çıkartarak yağmur suyu suluma sisteminden atılan su alanda göllenme gibi sorununu ortadan kaldırır.

Sulama

Çim Ekimi ve Bitkilendirme projelerinizde tek bir şeye çok ihtiyaç duyarsınız oda hayat veren Su, günümüzde teknolojinin sayesinde artık bahçe sulamaları artık manüel olarak değil otomatik olarak yapılmaktadır. Saat ve dk geldiğinde kendi kendine açılır ve kapanan sistemler insanlarin işlerini daha kolaylaştır maktadır, Çim Ekimi yaptığınız bir alanda eğer Otomatik Sulama sisteminiz varsa yapacağınız tek şey sulama saatlerini ve dk larını cihaza girmek yeterlidir günde 3 kez 15 dk bir sulama cimlerinizi daha sağlıklı ve sık çıkmasına yarıyacak tır. Ve bu damlama sulama alanların da degismek tedir.

Ankara çim ekimi ve Peyzaj  çalışmalarınızı Karaca çevre düzenleme olarak garanti kapsamında yapmaktayız yapmış olduğumuz bütün peyzaj çalışmalarında 1 yıl bakım garantisi veren tek firmayiz .

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0546 915 02 66
X