Ankara Bahçe Duvarı - Ankara Çim Ekimi, Otomatik Sulama, Kilit Taşı Ustası

Ankara Bahçe Duvarı 

Bizim firmamız Ankarada bahçe duvarı yapımında önde gelen firmalardan bir tanesidir. Bahçe duvarının birçok çeşidini güvenilir ve uygun fiyatlı bir şekilde sizlerin isteği üzerine evlerinize villalarınıza kısacası yaşamın her alanında inşa ediyoruz. Ankaranın her bölgesinde çalışan bir firmayız.
İnsanlar,ilkel çağlardan beri, yaşadıkları ve sahip oldukları alanların güven altında olmasını istemiştir. Bu yüzden kendilerince odunlardan ya da etrafta bulunan taşlardan duvarlar örerek bu alanların etrafını çevirip yabancılara ve tehlikeli canlılara ulaşılmazı zor yerler haline getirmişlerdir. Günümüzde endüstriyelleşme sayesinde bahçe duvarlarını da birçok şeyi seri ve hızlı bir şekilde yaptığımız gibi yapıyoruz. Bu duvarları daha da estetik hale getirerek ve sağlamlaştırarak size ait olan alanları sadece sizin için güvence altına alıyoruz. Ankara bahçe duvarı denince akla gelen şirketimiz birçok şekil ve türde sizlere en iyi hizmeti sağlıyor. Bahçe duvarları, beton, demir-çelik ve taş gibi sağlam maddelerden yapılmaktadır. Ama duvarın işçiliğine verilen önem kullanılan maddelerden daha önemlidir. Yapılacak yerin coğrafi yapısının iyi bilinmesi, bu yerin konumu ve hangi yapı etrafına yapıldığı gibi pek çok konuda da incelik isteyen bir iştir ve Ankara bahçe duvarı dediğinizde şirketimiz size bu işin bütün yönleriyle hesaplanmış, düşünülmüş bir hizmet sağlayacaktır. Bahçe duvarının yapımı hakkında ise size söyleyeceklerimiz şunlar.

Bahçe duvarı -yapmadan önce uygun boyutlarda bir temel hazırlanmalıdır ve ölçümler yapılmalıdır. Sonrasında metreler ile aralıklar konulmalı ve kullanılacak malzemenin taşınması gerekmektedir. Işıklandırma gibi ekstra özellikler eklenecek ise de bunun ile alakalı hazırlıklar da yapılmalıdır. Bu yüzden bu iş profesyonel olmayan kişiler tarafından yapıldığı zaman istenen sonuç alınmayabilir ve yapımı aşamasında tehlikeli durumlar ortaya çıkabilir. Bahçe duvarının da bir türü olan istinat duvarı sadece estetikten dolayı yapılmaz. Bazı topraklarda heyelan tehlikesi olur ya da yapılacak bina oyulmuş bir toprağın, taşın içindedir. O zaman sağlam taşlardan örülen istinat duvarı binaya zarar verecek toprak kaymalarından ya da su baskınlarından binayı korur. Bu duvarın yapımı normal bahçe duvarlarından daha fazla maliyet gerektirir çünkü kullanılan malzemelerin miktarı artar ve daha uzun sürer. Ama bu uygulamanın yapılması, yapılan yerdeki yapıları çok uzun süre bu tarz dış etmenlerden koruyacağı için yapıların ömrünü de uzatacaktır. Dik ve eğimli yerlerde taş ve betondan yapılan bahçe duvarı en sağlam ve en mantıklı seçeneklerden birisi olacaktır. Ama istenirse bu bahçe duvarlarının üstlerine farklı taşlardan kaplamalar yapılarak daha estetik bir hale getirilebilir. Hatta üstlerine desenler basılarak etraf ile uyumlu hale getirilebilir. Fiyatları da türlerine göre değişmektedir. Beton ve taş duvarlar hem vakit hem de finansal açıdan sorumluluk gerektirir. Istınat duvarı hepsinden daha maliyetli olup ciddiye alınması gereken bir iş olduğundan çok daha uzun sürmektedir. Ama bizim şirketimiz Ankaranın en iyisi olup bu işte size en iyi hizmeti vermektedir. Fiyat olarak da size en iyi ücretleri sunacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Bahçe duvarı ile sahip olduğunuz alanları kişiselleştirerek mükemmel alanlar elde edebilirsiniz. Bu işte profesyonel olan ustalarımız ve çalışanlarımız en iyi iş etiğine sahip insanlar olup sorumluluklarını yerine en kısa zaman içerisinde getireceklerdir. Ankaranın bahçe duvarlarını şirketimizin eserleri olarak her köşede görebilir ve sitemizden yaptığımız çalışmaları görebilirsiniz. Bize Ankara bahçe yapımı konusunda tamamiyle güvenebilirsiniz ve sahip olduğunuz alanları bize gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz. Ankaranın bir numaralı bahçe duvarı inşaatı bizim şirketimizden sorulur!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0546 915 02 66
X