Helikopterli Saha Betonu - Ankara Çim Ekimi, Otomatik Sulama, Kilit Taşı Ustası

Helikopterli Beton

Helikopterli Beton ve Helikopterli Şap  uygulaması geniş ve çok amaçlı kullanılan alanlarda uygulanmaktadır.Helikopterli şap uygulamasının en önemli özelliği homojen boşluksuz,düz bir beton elde etmektir. Yüzeyin maruz kalacağı şiddete göre sertleştiriciler kullanıldığından, istenilen zeminde uygulanabilen sağlıklı bir yöntemdir. Zemin pürüzsüz ve parlak olduğundan sızdırmazlık özelliği taşır. Beton çimento esaslı olduğundan, helikopter vurulduğunda aşınma ve tozuma minimuze edilmiş olur.

Saha Betonu

Saha Betonu çevre düzenleme islerinde uygulanması gereken işlerde en başa gelmektedir saha betonunu bir çok alanlarda kullanıla bilir Oto Park, Okul Bahçesi, Fabrika önleri, Depolar Yurume Alanlari ve bir çok alanlarda tercih edilen bir uygulamadır. Hem estetik görünümü hemde sağlamlı ile günümüzde bütün alanlarda tercih edilme sebebidir.

Helikopterli Beton Fiyatları

Karaca Çevre Düzenleme olarak Saha Betonu uygulamalarında en uygun fiyatlar la sizlerin bütçesini düşmekteyiz 20 yıla aşkın Ankarada faliyet gösteren hem yurt içi hem yurtdışı Refarans lara sahib olan firmamız bir çok projelere imza atmıştır. Helikopterli Beton,Saha Betonu,Şap Beton,Kilit Taş,Çim Ekimi,Otomatik Sulama ve Çevre düzenleme Alanlarında Ankara geneli ücretsiz keşif imkanlarımız ile profosyonel ekimlerimizle daima sizlerin bütçesini düşmekteyiz daha kaliteli malzeme ile profosyonel işler çıkartmaktayız yapmış olduğumuz işlerde garanti kapsaminda ve TSE belgeli malzeme kullanılmaktadır.

   Hizmetlerimiz

Baskı Beton

Baskı Beton, günümüzde  iç mekan ve dış mekanlar için doğallı ve tarihsel  taşların eşsiz ve estetikli  görüntüsünü sunan bir dekoratif zemin kaplama uygulaması dır.

Şap Betonu

Şap uygulaması bir çok alanlarda tercih edilmektedir. Konutlar, alışveriş merkezleri, oteller, okullar, spor tesisi alanlarında uygulama yapılmaktadır.

Helikopterli Şap

Helikopterli Şap uygulaması geniş alanlarda tercih edilme sebebidir. Geniş ve çok amaclı kullanılan alanlarda helikopterli şap kullanılır.

Saha Beton Uygulaması

Saha Betonu bir çok alanlarda kullanılmak tadır yüzey sertleştirici sayesinden uzun yıllarca bozulmadan kendini korumaktadır.

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak veya fiyat teklifimiz için iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0546 915 02 66
X