Helikopterli Saha Betonu - Ankara Çim Ekimi, Otomatik Sulama, Kilit Taşı Ustası

Helikopterli Beton

Helikopterli şap uygulaması geniş ve çok amaçlı kullanılan alanlarda uygulanmaktadır.Helikopterli şap uygulamasının en önemli özelliği homojen boşluksuz,düz bir beton elde etmektir. Yüzeyin maruz kalacağı şiddete göre sertleştiriciler kullanıldığından, istenilen zeminde uygulanabilen sağlıklı bir yöntemdir. Zemin pürüzsüz ve parlak olduğundan sızdırmazlık özelliği taşır. Beton çimento esaslı olduğundan, helikopter vurulduğunda aşınma va tozuma minimuze edilmiş olur.

Karaca Çevre Düzenleme olarak Saha Betonu uygulamalarında en uygun fiyatlar la sizlerin bütçesini düşmekteyiz 20 yıla aşkın Ankarada faliyet gösteren hem yurt içi hem yurtdışı Refarans lara sahib olan firmamız bir çok projelere imza atmıştır. Helikopterli Beton,Saha Betonu,Şap Beton,Kilit Taş,Çim Ekimi,Otomatik Sulama ve Çevre düzenleme Alanlarında Ankara geneli ücretsiz keşif imkanlarımız ile profosyonel ekimlerimizle daima sizlerin bütçesini düşmekteyiz daha kaliteli malzeme ile profosyonel işler çıkartmaktayız yapmış olduğumuz işlerde garanti kapsaminda ve TSE belgeli malzeme kullanılmaktadır.

Helikopterli Beton ve Saha Betonu uygulamalarında en uygun fiyatlar için bizleri iletişim bölümünde ulaşa bilir projeleriniz için mail ata bilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0546 915 02 66
X