Ankara Kilit Taş Ustası - Ankara Çim Ekimi, Otomatik Sulama, Kilit Taşı Ustası

Ankara Kilit Taş Ustası.

Kilit Taş Ustası

Ankarada kilit taş uygulamasında Karaca çevre düzenleme olarak yapmış olduğumuz işlerde garanti kapsaminda ve TSE belgeli malzeme kullanılmaktadır. Kilit Taş Ustasının uygulama yapmadan önce mutlaka uygulama yapılacak alana bakarak keşif ve fiyatlandırma imkanı yerinde yapması gerekmetedir. Günümüz de bir çok firma Kilit taşı uygulaması yapmaktadır serbes piyasa olan kilit taşı uygulaması malesef profosyonel olmayan kişiler tarafından yapıldığı taktirde ortaya çirkin görüntüler çıkmaktadır. Geri dönüşümü ne kadar kolay olsada sökülüp tekrar uygulama yapılacak olan kilit taşı maliyeti daha çok artırmaktadır.

 

Kilit Taş Fiyatları

Bilindiği gibi bir çok taş uygulamasın da bir çok çeşit mevcuttur ama en çok tercih edilen kilit taş,parke taşı,bordür taş olarak ankara genelinde çok tercih edimektedir park bahçe villa ve bir çok mekan ve alanlara çevre düzenleme projelerinde Kilit Taş kullanmaktadır.
TSE belgeli Ankara içi yerinde teslim Kilit Taş Fiyatları.

6 cm Kilit Taş 16 TL

8 cm Kilit Taş 19 TL

10 cm Kilit Taş 23 TL

Fiyatlarımız kdv dahil değildir.

Ödeme Kolaylığı

Kilit Taş uygulamasında hem malzeme hemde anahtar teslim fiyatlarımız için bizleri iletişim bölümünde ulaşa bilir projeleriniz için mail ata bilirsiniz Ankara için yerinde ücretsiz kesif imkanları ile daima yanınızdayız.

Karaca Çevre Düzenleme.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0546 915 02 66
X