Ankara çim ekimi

Çim Ekimi Nasıl Yapılır?

Uygulama yapılacak alan önceden profesyonel ekiplerimiz tarafından toprak analizi ve toprak dolgusu için inceleme yaparak başlarlar çim ekilecek alan toprak seviyesinin yeterince iyi olması gerekmektedir. Toprak ve seviye yeterince çim ekimine uygunsa hemen tesviye işlemi yapılarak toprak yüzeyindeki ot,çöp, ve buna benzer yabancı maddelere daha doğrusu çime zarar verecek maddeler temizlenir. Ankarada çim ekimi konusunda bir çok olanda referanslarimiz hizmetler bölümünden baka bilirsiniz.

Çim Ekimi.

Çim Ekimi yapmadan önce bulunduğunuz yerin mevsim şartlarını göz önünde bulunarak tohum seçimi yapmalıyız,Ankara çim ekimi genelikle 3 lü karişim ve 4 lü karışım tercih etmekteyiz. Çim ekerken toprak tasviyesi ilk başta yapılmalı ve düz ve temiz bir zemin elde edilmelidir. Tohum m2 ‘ye 60 gram ile 70 gram arasında atılmalıdır tohum atıldıktan sonra en az bir yıl olmak suretiyle yanmış gübre ile ince 2 cm ile 3 cm arasında kapaklama yapılarak tohum kapatılır son işlem silindir ile üzerinden geçerek tohumun hem sıkışmasına hemde daha sağlam çim çıkmasına yardımcı olur.

Ödeme Kolaylığı

Ankara içi yerinden ücretsiz kesif imkanları ile siz değerli Ankaralı hemserilemizin daha kaliteli ve daha profesyonelce hizmet alabilmeleri için ödeme kolaylı ve uygun fiyatlarımızla Çim Ekimi ve Otomatik Sulama konusunda 15 yıldır Ankarada Karaca Sulama olarak hizmet vermekteyiz.

Garanti İş Teslim.

Ankara Çim Ekimi ve Ankara Otomatik Sulama işleriniz de 1 yıl garanti ve ödeme kolaylı ile Ankarada 15 yıla aşkın hizmet veren Karaca Sulama profesyonel ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now

X
Gönder
Yardım!
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?