Ankara Kilit Taş Ustası 

Kilit Taş uygulaması günümüzde çok tercih edilen sebebi sökülüp yeniden yapıla bilmesi kolay olduğu içindir. Bir kilit taş ustası uygulama yaparken nelere dikkat etmelidir.?

Ankara Kilit Taş Döşeme Çalışmaları

Kilit Taş Ustası 

Uygulama yapılmadan önce mutlaka yerinde keşif ve çalışma planı hazırlanması gerekmektedir. Uygulama yapılacak alanın toprak dolumu ve tesviye si, koda alınarak hazırlanır. Bu sayede yağmur ve su baskınlarına karşı su toplanmasına engel olmuş olur .toprak dolumu çok önemlidir kilit taş döşemesi yapılırken uygulama yapılacak alan eğer yoğun bir trafik var ise 10 Cm veya 8 Cm lik kilit taşı seçimi yapılmalıdır.

Kilit Taş Ustası

Kilit Taş Döşemesi 

Kilit Taş Ustası döşeme yaparken taşların birbirine geçimini iyi yapmalıdır.döşeme yaparken önden toprak serileri mastar yardımıyla kilit taş ustasının önü açılır, taş döşeme işlemi bittikten sonra taş kumu serilerek taşların boşluk araları doldurulur bu sayede taşların yerinden oynama gibi sorununu ortadan kaldırmış olur , ve kompaktor yardımı ile dizilen taşların üstünden geçerek taşların yerine ve birbirine kitlemesini sağlar.

Ödeme Avantajları 

Karaca Çevre Düzenleme olarak Kilit Taş, ve taş döşeme işlerinizde peşin fiyatına taksit imkanı sunan Ankarada tek firmayiz.

Garanti li Teslimi 

Çevre düzenleme konusunda yapmış olduğumuz bütün işlerimizde teslim etme süresinde islerinizi gününde ve garanti kapsamında teslim etmekteyiz.

Karaca çevre düzenleme olarak Kilit Taş, Çim Ekimi ,Otomatik Sulama  ve çevre düzenleme projeleriniz yerinde ucretsiz keşif imkanı ile fiyatlandırma yapilarak sizlere sunulmaktadir.

Kilit Taş Ustası ve Kilit Taş Fiyatları için arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now

X
Gönder
Yardım!
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?