Ankara Otomatik Sulama

Ankara Otomatik Sulama sistemlerin faydaları manüel sulama sistemin tamamen ortadan kaldırmasına yaramaktadır. Günümüz de birçok projede otomatik sulama,kullanılmaktadır, zaman ayarlı olduğu için istenilen zaman,da kendi açılıp kendi kapanmasına yaramak tadır, bu kurulum sayesinde toprağın, ne kadar suya ihtiyaç duyacağını hesaplayarak yağmurlu havalarda otomatik sulama, sistemin devre dışı kalarak su tasarrufu yapmaktadır.

Bir çok projelerde yer alana bu uygulama Park, Bahçe, ve özel konutlar da,çok tecih edilmektedir. Toprak altında döşenen borulandırma sayasinde sulama yaparken çirkin görüntüler ortadan kalmasına yardımcı olur Ankara Otomatik Sulama, sayesine su tasarrufu, ve kör nokta kalmayacak şekilde sabit bir sulama gerçekleştirir Yağmurlama yöntemi ile eşit bir şekilde toprağın su ihtiyacini karşılayarak daha çok topraktan verim alınmasına en büyük katkıda bulunur

Ankara Otomatik Sulama, Ankara Çim Ekimi çalışmalarımız.

Ankara Çim Ekimi 

Ankara çim ekimi,uygulamasında öncelikle çim ekimi, yapmadan hava şartlarını mutlaka gözden geçirmeliyiz,ve Ankara çim ekimi yaparken toprak analizi ve yaban ot lardan temizlemek ekeceğimiz çim için çok önemlidir. Uygulama yapılacak alanın tesviye ve toprak dolumu titiz bir şekilde yapılması şarttır, eğer kodunda değilse alan ip çekilerek yağmur baskınlarına karşı alana meil verilmesi gerekmektedir, Çim Ekimi zor bir iştir teknik bilgileri ve zamanında ekim yapıldı sürece daha iyi verim alabiliriz ve uzun süreç çimde sararma gibi sorunları ortadan kaldırmış oluruz.

Ankara Otomatik Sulama, Ankara Çim Ekimi, uygulamasında Ankara ve Ankara içerisinde ücretsiz keşif imkanları ile yerinde Fiyatlandirma, malzeme temini ile siz değerli müşterilerimizin daha sağlıklı ve daha kaliteli hizmet ala,bilmesi için çalışmaktayız çim ekimi, ve otomatik sulama sistemlerin de yapmış olduğumuz işlerde Karaca Sulama olarak granti vermekteyiz.

Ankara Çim Ekimi ön hazırlık toprak serimi

 

2 comments on “Ankara Otomatik Sulama ve Çim Ekimi

  1. Hayırlı pazarlar bizim Gölbaşın’da restoranımız var ön bahçe ve arka alana Çim Ekimi ve Otomatik Sulama sistemleri kurdurmak istiyoruz toplam 600 m2 ön alan 300 m2 kare de arka bahçemiz var 70 tonluk su depomuz mevcut hidrofor kurulu ama dışarı bağlantısı yok sizlerden hem çim ekimi hemde otomatik sulama hakkında bilgi fiyatlandırma almak istiyoruz.

    1. Merhaba Ayca hanım bize ıletişim bölümünden konum yollarsanız yarın keşif için arkadaşlar gelsin ve fiyatlandırma yaparak sizlere bilgi versinler iyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now

X
Gönder
Yardım!
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?