Ankara Çim Ekimi 

Ankara’da çim ekimi Peyzaj Bahçe Çevre Düzenleme Otomatik Sulama Sistemleri Tasarım ve Uygulama Hizmetleri vermekteyiz. Peyzaj – Çim Ekimi, Bahçe Düzenleme, ve Bakımı işlerinde profosyonel ekiplerimizle yapmaktayız.

Ankara da Çim Ekimi, gelişimi en hızlı olan bölge olarak siz değerli müşterilerimiz için çim ekimi işlerini kolaylaştırmak için Çim Ekimi, Bakımı ve 1 yıl granti kapsamın da yapmış olduğumuz işlerde aylık periyod bakımları firmamız tarafından yapılmak tadır. İlaçlama Yabani Ot temizle ve sararan çimlerin kökten alınarak yeniden ekilmesi.

Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Karaca Sulama, 1995 yılında kurulmuştur. Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi yaşam tarzı markalarını bünyesinde barındıran çevre düzenleme Çevre düzenleme hizmetleriyle Ankara ve çevresinde yıllardır hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini ilk sırada tutuyoruz. Bizimle çalışmak için bir telefonunuzu bekliyoruz.
Istanbul yıldız park podima ve Çim Ekimi çalışmamız.
Daima müşteri memnuniyet bizlerin çalışma prensipi olarak ilk sıraya girmektedir. Çim Ekimi, Otomatik Sulama ,Kilit Taş ve çevre düzenleme alanındaki bütün projelerinizi değerlendiren ve Kaliteli malzeme profosyonel işçilik ile sizlere daima hizmetin en iyisini vermeye çalışıyoruz, teslim ettiğimiz bütün alanlarda 1 yıl ücretsiz aylık bakım periyodlarla  daha güzel ve yaşanır bahçe, park, ve özel konutlarınız yeşil bir alanlara çeviriyoruz iyi hizmet ve iyi kalite için 24 saat bizleri araya bilirsiniz.
Karaca Sulama sistemleri. 
Ankara Çim Ekimi,için bizleri arayın

2 comments on “Ankara Çim Ekimi

  1. Merhaba benim yeni kentte 500 Mt2 çim olacak bahçem var toprak seviyesi hazır sadece ince bı temizlik yapılıp çim ekimi yapılacak M2 kaçtan yapıyorsunuz .,05050950673 benim iletişim numaram geri dönüşüm yaparsanız çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now

X
Gönder
Yardım!
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?