Ankara otomatik sulama

Sevgili ziyaretçilerimiz, sulama sistemlerin’de teknolojinin verdiği bir çok imkandan faydalanmaktayiz, bunları şu şekilde sizlere anlata biliriz.

  Otomatik Sulama

Bir çok alanda günümüz de sulama sistemleri otomatik olarak artık yerini almaktadır, insan gücünü ihtiyaç duymadan  Bahçelerimiz, Park, ve özel konutlarımızı, Otomatik olarak ayarlanan zamanlarda sulama yapmasına ve Otomatik olarak kendi kendini kapatmasına yaramaktadır. Peki tek olarak bu işlemimi yapar tabiki de, hayır, sulama sistemlerinde toprak altında herhangi bir su kaçağın da,sinyal vererek su baskını ve çirkin görüntüleri ortadan kaldırmış olur. Manüel sulama yapmaktan daha tasarruflu ve daha kalitelidir, yağmur sensörleri sayesinde toprağın suya ne kadar ihtiyaç duyacağını hesaplayarak ona göre bildirim yapan bir sistemdir. Sulama sistemeleri tarımda da, bir çok faydası bulunmak tadır, Damlama sulama sistemleri sayesinde bitki, meyve, gibi verim alacağımız ürünlerde Damlama sulama çok faydasını görmekteyiz, sizlere bunları kısa bir anlatımla anlatmaya çalışacağız tabiki daha fazla bilgi için Ankara Otomatik Sulama  sistemlerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Gölbaşı Otomatik Sulama çalışmalarımız.

Otomatik Sulama Fiyatları

Bir çok firma düşük maliyet olan otomatik sulama sistemlerini yüksek kâr koyarak yapmaktadır. daima kailteli malzeme ve her bütçeye uygun fiyatlarımızla daima Ankara Otomatik Sulama olarak hep tercih edilme sebebi olduk, hem Ankara Çim Ekimi

Olarak hemde sulama sistemlerinde daima Teknik destek ve granti kapsamında işler teslim ettik, Otomatik Sulama sistemlerinde,birçok marka ve modeller mevcuttur, tabiki bizler daima kalitenin en iyisini önermekteyiz, üretimden bire bire aldığımız malzemeleri uygun fiyatlar’la siz değerli müşterilerimizin daha uygun fiyatlar’la işlerini teslim etmeye çalışmaktayız. 1 ve 2 vanalık, yanı 150 m2 bir alana için otomatik sulama sisteminin maliyeti anahtar teslim ve 1 yıl Grantili bir şekilde 3 bin TL ile 4.500 TL arasında değişmek tedir, 10 ve 20 üzerinden oda yaklaşık 8 dönüme ve 12 döneme otomatik sulama sisteminin m2 fiyatı anahtar teslim 22 TL dir. Daha büyük projeleriniz de, projeye göre en uygun hesaplamalar yapılmaktadır.

Ankara Eryaman çim ekimi ve Otomatik sulama çalışmalarımız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ankara ve Türkiye genelinde, Karaca Sulama olarak Otomatik Sulama, Damlama Sulama,Çim Ekimi ve Kilit Taş işlerinde profosyonel ekiplerimizle uygun fiyatlar’la ve granti kapsamında işlerinizi teslim etmekteyiz. Bizleri 24 saat araya bilir teknik destek alabilirsiniz, Ankara içi ücretsiz keşif imkanlarımızla uygulama yapılacak alanlarınız aplikasyon yapılarak  3D çizimlerle sizlere sunulmaktadır. 

Ankara içi otomatik sulama sistemleri için Arayın

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now

X
Gönder
Yardım!
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?