Ankara Çim Ekimi.

Ankara da  Çim Ekimi denilince Karaca Peyzaj Olarak Daima önerilen bir Firma olmaktan gurur duymaktayız Çim Ekimi ve Otomatik Sulama konusunda profesyonel ve işinde uzman kadromuzla kaliteli malzeme ile hizmet vermekteyiz yapmış olduğumuz Çim Ekimi ve Otomatik Sulama islerinde firmamız  1 yıl garanti vermektedir. Ankara nın bütün ilçelerin de ücretsiz keşif imkânı sunmaktayız.

Ankara Çim Ekimi Otomatik sulama sistemleri

Çim Ekimi.

Çim Ekimi Nisan ayin da başlar ve kasım ayına kadar devam etmektedir. Çim Ekimi yaparken dikkat etmemiz gereken hususlar dan biride tohumu seçimi bulunduğumuz ilin ilklim şart larına göre değişmektedir tohum seçimi Ankara Çim Ekimi de 6 lı karışım tohum kullanılır. Şimdi çim ekimi nasıl olur onu anlatmaya çalışacağız.

Eryaman çim ekimi çalışmalarımız.

Ankara Çim Ekimi Nasıl Yapılır.

Ankara mevsiminde genelikle 6 lı karışım tohum seçimi yapılmalıdır toprak gübreli ve elenmiş toprak olmalıdır,örnek gösterecek olursak 150 m² kare bir bahcemiz var ve biz buraya çim ekimi yapacağız,öncelikle toprak tesviyesi ve Toprak serimi yapmalıyız, tesviye yaparken toprak üzerinde çakıl ve buna benzeri taşları ayıtlamamız şarttır.toprak serildikten sonra tohum atarız m² 70 gram gelecek şekilde atmalıyız.ve gübre ile kapaklama yaparak bol bol sulamamiz gerekmektedir.daha fazla bilgi için ve çim ekimi Otomatik sulama için bizleri araya bilir fiyatlandırma çikarta bilirsiniz uygun fiyatlarla daima yanınızdayız.

Çim Ekimi ve Otomatik sulama sistemleri için bizi arayın.

2 comments on “Ankara Çim Ekimi

  1. Merhaba benim yeni kentte 200 m² bahçem var oraya Çim Ekimi yaptırmayı düşünüyorum 200 m² Ankara Çim Ekimi fiyatı ne olur geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now

X
Gönder
Yardım!
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?