Kilit Taş Ustası

Ankara’da çevre düzenleme işlerinden genellikle bütün projelerde Kilit Taş, ve Parke taşları uygulaması yapılmaktadır.
Kilit taş uygulaması sökülüp tekrar yapıla bilen bir uygulama dır tamiri kolay olduğu için bir çok projelerde kullanılmaktadır. önemli olan, bu projelerde kaliteli malzeme ve Kilit Taş Ustası,iyi tercih etmeliyiz bu makalemizde Kilit Taş Ustası nasıl olmalıdır neler yapmalıdır onu anlatacağız.

 

Kilit Taş Ustası ve Ekibi

Çevre düzenleme denilince akla gelen ilk bu uygulamalar Kilit Taş, Bordür taşı,Parke Taşı, Otomatik Sulama, ve Çim Ekimi bu uygulama lar tabiki profesyonel ve teknik bilgiler istenmektedir. Kilit Taş Ustası öncelikle uygulama yapılacak alanın tesviye ve dolgu oranını iyi hesaplaması gerekmektedir. tabiki kullanacağı malzeme TSE belgeli ve garanti kapsamında olması gerekmektedir,alana uygulama yaparken ip, çekerek Kilit Taş uygulaması düz bir şekilde çıkmasına sebep olmuş olur. Taş dizimi bittikten sonra taş tozu sererek taşların aralarındaki boşlukları doldurmuş olur bu uygulama taşların bir birine sıkışmasına faydalı olur son işlem kompaktör vurarak ve taşların üstünü temizliyerek teslim eder.

Kilit Taş Fiyatları

Bir çok firma ve şahıs firmaları kilit taş, uygulamasında değişik fiyatlar sunmaktadır. Aslında konu profesyonel olmadıklarını dan kaynaklanıyor. Kilit Taş Fiyatları bölümün den nakliye dahil fiyatlarımıza baka bilirmisiniz Ankara içi projeleriniz yerinde hesaplanarak Kilit Taş Fiyatları hakkında tedayli Fiyat listesi oluşturmaktayiz.

6 cm’ Kilit Taşı= 17 TL

8 cm’ Kilit Taşı= 19 TL

9 cm’ Kilit Taşı= 21 TL

Daha fazla bilgi ve profesyonel çalışma ekipleri için bizleri araya bilirsiniz
Bahçe düzenleme ve Kilit Taşı,Otomatik Sulama, Çim Ekimi, projeleriniz uygun fiyatlarla Yapmaktayız Karaca Sulama güvencesi ile kaliteli malzeme, işçilik ile daima yanınızdayiz.

Kilit Taş Ustası ve Kilit Taş Fiyatları için hemen Arayın.

1 comments on “Kilit Taş Ustası

  1. Merhaba ben Kilit Taş Ustası Ramazan ekibim var işleriniz olursa yapmak isteriz,kilit taş ustası, kilit taş fiyatları, konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now

X
Gönder
Yardım!
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?