Otomatik Sulama  Denilince akla gelen ilk önde otomatik sulama,ve Çim ekimi gelmektedir.otomatik sulama ve Çim ekimi maliyeti,öncelikle şunu belirleyelim Otomatik sulama, hem su tasarrufu hemde ekonomik yönden maliyeti uygun bir çalışmadır.villanız,Site alanınız,Bahçeniz,ve özel konutlarınıza yaptıra bileceğiniz hem otomatik sulama,hemde Çim Ekimi hakkında sitemiz den ve danışma hattımızdan Anahtar teslim Fiyat öğrene bilirsiniz.

Ankara’da Gölbaşı Otomatik Sulama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Otomatik Sulama Sistemi Kurulumu=Otomatik sulama sistemlerinde bahçe sulama yapacağınız alanın Otomatik olarak sulaması ve belirlenen zamanda sulanması istenen sürede ise sona ermesidir. bu kurulum için kullanılan cihazlar şunlardır.
Pilli su geçirmez zamanlayıcılar.
Elektrikle Çalışan Zamanlayıcılar.
ve zamanlayıcı dan çıkan sinyal kablosu üzerinde yani Selenoid vana elektrik gelmesi istenilen saatlerde açma kapama işlemi yapmaktadır.

Adana Bilim Teknoloji ünv Otomatik Sulama sistemleri

 

Otomatik Sulama Fiyatları=Eğer bir otomatik sulama kurdurmaya karar verdiyseniz.ve Otomatik sulama fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız öncelikle şunu bilmeniz gerekmektedir.Kullanmak istediğiniz ürünlerin kalitesi bakımında fiyatların değişimi söz konusudur.Otomatik sulama yaptırmadan önce mutlaka sitemizden araştırma yapıp 24 saat destek hattımızda bilgi alabilirsiniz.

 

Otomatik Sulamada Kullanılan Malzemeler=Aşağıda belirttiğimiz resimlerde otomatik sulamada kullanılan malzemeler göre bilirsiniz ve bu malzemelerin fiyat araştırması sitemizden yapa bilirsiniz.

Otomatik Sulamanın Faydaları=Otomatik sulama bir çok alanda tercih edilen sulama sistemidir. otomatik sulama sistemi hem su tasarruf yönünde iyidir hemde zaman bakımında tercih sebebidir otomatik sulamada belirlediğiniz dakika ve saniyede kendi kendine çalışa bilen ve belirlendiği dakikada kapata bilen bir sistemdir çim ekiminde damlama sulama sisteminde ve bir çok projelerde Otomatik sulama tercih edilmektedir.

Anahtar Teslimi Otomatik Sulama Sistemleri kurulumu Yapmaktayız. Peyzaj Sulama Sistemleri kurulumunda Usa Markası olan Hunter ve Rainbird Markaları Kullanmaktayız Ankara ve Türkiye Genelinde ücretsiz keşif aracımız gelmektedir. Bir telefon kadar uzağınızdayız. Bizle çalışmasanız dahi, mağdur olmamak için, lütfen her konuda Ücretsiz Arayınız. 0546 915 02 66

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now

X
Gönder
Yardım!
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?