Otomatik Sulama

 

Günümüz Teknolojisin de Park, Bahçeler ve özel konutlarınız ekiplerimiz tarafından yapılan çalışmalarla otomatik kontrollü (otomasyon) selenoid Otomatik sulama yapılan sisteme geçiliyor.

Otomatik sulama sisteminin önemli faydalara vardır “Arazöz ve hortumla sulama yapmak hem masraflı, hem de zaman kaybıdır. Zaman kaybı ve  çirkin görüntüler ortaya Çıkıyordu. Yeni sistem sayesinde tüm bu olumsuzluklar ortadan kalkmış oldu.

Ankara Otomatik Sulama

Otomatik Sulama Sisteminin Faydaları

Sulama uygulaması sayesinde işçilikten hem de zamandan kazanmış oluyoruz. Otomatik sulama sistemi düzenli sulama yapmakta ve su tasarrufu sağlamaktadır bu sistem sayesinde çok az bir su tasarrufu yapmış olmaktasınız.
Bu Sistem el değmeden ve personele ihtiyaç duymadan çalışmaktadır.
Kontrol ünitesi sayesinde toprağın suya ihtiyaç duymasını algılar ve otomatik olarak devreye girmektedir. Sıcak havalarda fazla sulama yapabildiği için yağmurun yağması durumunda  sulama yapılacak alanın suya ihtiyacı olmayacağından sistem devreye girmez.
istediğiniz Zaman da sulama sistemi devreye girerek sulama yapmakta dır bu sayede sulamayı kontrol edebilir ve zamanında kontrol sağlaya bilirsiniz.

Otomatik Sulama

Ankara Otomatik Sulama

Otomatik sulama sistemlerinden borularının zarar görmesi halinde kontrol cihazı tarafından takip ve tamiri  kolaydır. Her hangi bir sorunda  sulama sistem, uyarı ve sinyali vererek yer tesbit yapmaktadır.
• Sulama yapılırken rotor veya spriklerin sulama zamanında  görsellik acısından da görüntü kirliliği yapmaz. Sistem tamamen toprağın  altında olduğundan hiçbir şekilde zarar görmez ve görüntü bozukluğu olmaz. Sulama zamanında sadece sulama yapan rotorlar toprak yüzeyine çıkar ve sulama bitiminde tekrar toprak altına girerler.

 

 

1 comments on “Ankara Otomatik Sulama Ve Faydaları

  1. Merhaba benim 150 m2 bir bahcem var oraya Otomatik Sulama sistemi kurdurmak istiyorum yerim Gölbaşın’da Ankara Otomatik Sulama sistemleri maliyeti ne olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now

X
Gönder
Yardım!
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?