Ankara Otomatik Sulama sistemleri.

Otomatik sulama sistemi kurulan vana ve vana üzerinde sinyal kaplosu sayesinde belirlenen saat aralıklarında kendi kendine Otomatik bir şekilde açıp kapatmaya yaramaktadır.

Otomatik Sulama Sistemleri nasıl çalışır. Otomatik sulama , sistemleri zamanlayıcı bobinler,tarafında sinyal kaplosu sayesinde belirlenen saat aralıklarında kendi kendine Otomatik bir şekilde açıp kapatmaya ayarlanır, seloneit vana sprik başlıkları ve sulama hortumu araci ile sulama yapmaktadır.

  Otomatik Sulama Malzemeleri.

Sistemde kullanılan Malzemeler Şunlardır.Sulama sensörleri Zamanlayıcı,Selenoid vanalar,Damlama boruları,Sprey başlıklar,Boru ve Ekleme malzemeleri

Otomatik Sulama Sistemleri,Kişiye Bağlı kalmadan Kendi devreye girerek sulama yapmasıdır.Otomatik sulama,yaz aylarında Sabah ve Akşam,Zamanın da Sulama yapılması için Kullanılmakta dır.

 

Ankara Otomatik Sulama sistemleri, Yerinde Keşif ve yerinde proje uygulamaları ile sizlerin projelerine destek vermekteyiz,Havuz ve Havuz Sistemleri,Rüzgarlı Sulama Sistemleri,Ankara Sulama Sistemleri,Ankara Bahçe Sulama,gibi projelerinizde 24 saat destek ala bilirsiniz.

 

 

 

 

Sulama sistemleri-Otomatik Sulama Damlama sulama, otomatik sulama hizmetleri daha az su kullanarak daha fazla verim almanızı sağlayan Otomatik sulama sistemlerdir. Otomatik olduğu için bir kez kurulması yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now

X
Gönder
Yardım!
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?