Hydroseeding Çim Ekimi.

  Hydroseeding Çim Ekimi Nedir.?

Hydroseeding çim ekimi Makine tarafından püskürtme yoluyla çim ekilecek alanın tohum,malç,ve su karışımı tarafından hazırlanarak elde edilen ekim aracıdır.

Hydroseeding ekimlerde daha pratik ve daha hızlı verim alına biliniyor.bir günde ortalama 2 ve 3 dönüme yakın bir alana Hydroseeding çim ekimi uygulana bilir.Makinenin büyüklüğü ve küçüklüğüne göre değişmektedir.

Hydroseeding – Sulu Tohumlama , Püskürtme Çim , hydroseeding çim gibi  hydroseeding çim ekimi doğru uygulama ve malzemelerin seçimi ile daha kaliteli ve daha güzel bir çim elde edilmektedir.Hydroseeding Çim Sistemleri profesyonel, genç, dinamik, yenilikçi hydroseeding eğitimini tamamlamış kadromuz ile Türkiye pazarına girerek sizlere Çim ekiminde Kalitenin En iyisini sunmaktayız.

Hydroseeding uygulamaları, rulo çim uygulamaları, bitkisel peyzaj uygulamaları alanında Karaca Sulama olarak Yeni teknolojilerle ve profesyonel ekiplerimizle daima kalitenin en iyisini sunmaktayız.hydroseeding en önemli özeliği hızlı bir şekilde geniş alanların çim ekimi için kullanılan bir tohum püskürtme yöntemidir.

 

 Hydroseeding Fiyatları.

Hydroseeding hem kalite bakımından hemde maliyet bakımından çim ekimi uygulamalarında uygun bir hale gelmiştir.

hızlı ve daha çok verim gösteren Hydroseeding  ekimlerde maliyetler normal ekimden daha alt seviyelerdedir.gübre olayını ve kapaklama uygulamalarını tamamen ortadan kaldıran bir uygulamadır Hydroseeding  ekimlerde iki gün sulama yapılmadığı taktirde çimlere hiç bir şekilde zarar gelmeyecek şekilde sulu bir şekilde toprakta kalır.ayrıca Hydroseeding  uygulamalarında tohumun karınca ve benzeri böceklerden malc sayesinde korunmuş olur kaliteli ve sık bir çim için Hydroseeding  uygulamasını önermekteyiz.

 

1 comments on “Hydroseeding Çim Ekimi

  1. Merhaba benim 11 dönüme yakın bir alanın var buraya Hydroseeding Çim Ekimi yaptırmak istiyorum bana maliyet ne olur ve yerim Ankara da gelip bakma imkanınız var ben uzun zamandır Hydroseeding Çim Ekimi araştırıyorum sitenizden de denk geldi geri dönüş yaparsanız çok sevinirim iyi çalışmalar..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now

X
Gönder
Yardım!
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?