Hydroseedin çim ekimi.

Bütün dünya da yaygın olarak kullanılan Hydroseeding yöntemini Türkiye’ye taşımak amaçlı 2001 yılında sektörün genç girişimcileri tarafından KRC Sulama Hydroseeding Çim Sistemleri profesyonel, genç, dinamik, yenilikçi ve hydroseeding eğitimini tamamlamış kadrosu ile Türkiye pazarına girerek kısa sürede gerek yurtiçi gerek yurtdışında hydroseeding ve peyzaj alanında Hizmet Vermektedir.

Ankara Çim Ekimi

Çim ekimi uyulması gereken bir kaç tane önemli faktörlere dikkat edildiği zaman olumsuz sonuçlar vermez. Ankara‘nın Bir çok ilçesinde bir çok binada ve villalarda çim ekimi , hizmeti verdik.

Çim Ekimi ve Bakımı. ve Toprak Hazırlı Çim tohumunun iyi bir kök gelişimi göstermesi ve suyun toprakta tutulabilmesi için toprağın 30,40 cm derinlikte işlenmesi gerekmektedir

ANKARA ÇİM EKİMİ Çim ekimin’de en önemli faktör Ekim yapilacak alanın Otomatik sulama sistemleri nin olması veya manuel sulama ile mutlaka kör nokta kalmayacak şekilde sulanması gerekmek tedir. Çim alanlarda uygulanacak sulama programı ,çimin durumu,iklim şartları,yağış durumu, toprak niteliği,çim karışımının içeriği,bulunduğumuz mevsim,ilaçlama ve gübreleme işleri,biçme ve ara ekimi konusunda bizden 24 saat destek ala bilirsiniz.

  Çim Ekimi Nasıl olur?

Ankara Çim ekimi döneminde siz de bahçenizi çimlendirerek yemyeşil bir hale getirmek istiyor fakat bu konuda yeterli bilgiye sahip olmadığınız için bir türlü cesaret edemiyorsanız, işte size ihtiyacınız olan püf noktaları. Çim ekerken ve bakımını yaparken birkaç kritik noktaya dikkat ederek, bahçenizi Daha yaşanır hale getire bilirsiniz.

Hydroseeding Çim Ekimi önceden tesviyesi yapılmalı ve alan düzenlenmesi gerekmektedir.Çim ekerken mutlaka Otomatik sulama veya sulama sistemini kontrol etmemiz gerekmektedir.toprağın kaliteli ve yabani otların çıkmaması için ilaçlanması gerekmektedir.

Çim Ekimi

çim ekerken torf, veya hayvan gübresi kullanmamız çim daha sağlıklı ve sık çıkmasına sebep olur. çim ekilecek alan tesviyesi yapıldıktan sonra çim ekilecek yerin mevsim şartlarına göre tohum seçimi yaparak tohum atılır tohum attıktan sonra torf veya gübre ile tohumun üstüne kapaklama yapılarak gübreyi karınca ve kuşların yememesi için önlem alınmış olur fazla gübre kullanmamak lazım tohumu yakmamak için ve son aşama ise silindir ile gübre serdiğimiz bahçe alanının üstünden geçerek daha düzgün ve daha temiz bir çim çıkmasına sebep oluruz bu işlemlerde bittikten sonra çim ekilen alan günde 3 kez sulanarak çim çıkmasına sebep olur sulama yaparken 5,7 dk arası sulama yapmamız daha sağlıklı olur gündüz saat 07 ile 08 arası 16 ile 17 arası ve gece 02 ile 03 arası sulama yapmak çimin yanma sorunun ortadan kaldırmış olur.

 

Çim ekimi, Bahçe düzenleme, Otomatik sulama, ve çevre düzenleme, işlerinde firmamız daima yapmış olduğu işlerde garanti vermektedir.sizlerde geri dönüşümü olmayacak bir şekilde peyzaj çalışmaları yaptırmak isterseniz 24 saat bizden destek ala bilir işleriniz karaca çevre düzenleme güvencesi altında yaptıra bilirsiniz.Daha güzel yaşanır Alanlar için Bizi tercih edin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now

X
Gönder
Yardım!
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?